INTUI

emocio

NÁHRADY LEKCÍ A ON-LINE VYSÍLÁNÍ

ZDE NAJDETE ODPOVĚDI NA DOTAZY:
 
1. CO JE S KREDITY A PLATBAMI ZA NEOTEVŘENÉ KURZY 
2. JAK VYPADÁ OMEZENÝ PROVOZ STUDIA PO 4.5. A JAK MOHU NAHRADIT
3. JAK CVIČIT A NAHRADIT POMOCÍ ON-LINE VYSÍLÁNÍ 


1.  CO SE STALO S VAŠIMI KREDITY A PLATBAMI NA KURZY, KTERÉ SE JIŽ NEOTEVŘELY

1. Kurzy únor-červen
– kredity za vámi omluvené nebo zrušené lekce (stav nouze) zůstávají k dispozici a můžete je vybrat na on-line lekcích, meetingu a ve studiu až do konce srpna. Nemusíte lekce nahrazovat přímo vy osobně – může vaše kredity nahradit kdokoliv z vaší rodiny, přátel, kolegů. V tomto případě nám dejte mailem vědět, abychom to mohly v Intui rezervovat.

 1. Kurzy leden-březen – kredity za vámi omluvené nebo zrušené lekce (stav nouze) jsme převedly do ONLINE KREDITU a můžete je vybrat na on-line lekcích, meetingu a ve studiu až do konce června. Nemusíte lekce nahrazovat přímo vy osobně – může vaše kredity nahradit kdokoliv z vaší rodiny, přátel, kolegů. V tomto případě nám dejte mailem vědět, abychom to mohly v Intui rezervovat.
 2. Kurzy duben-červen – tyto kurzy jsme stornovaly. Zálohy či celé částky, které jste nám již uhradili jsme převedly do INDIVIDUAL KREDITU. Ve chvíli, kdy nahradíte své lekce a využijete všechny kredity z ONLINE KREDITU, bude možné si zakoupit z vašeho INDIVIDUAL KREDITU další lekce - jsou k dispozici permanentky na 6x130 kreditu nebo 12x130kreditu v hodnotách 600Kč a 1200Kč. Uschované peníze lze využít jako zálohovou platbu pro kurzy od září.
 3. Kurzy Allegro reformers – kredity za vámi omluvené nebo zrušené lekce (stav nouze) jsme převedly do ONLINE KREDITU a můžete je vybrat na on-line lekcích, meetingu a ve studiu až do konce srpna. Kurzy, které měly začít v průběhu dubna jsme stornovaly. Zálohy či celé částky, které jste nám již uhradili jsme převedly do INDIVIDUAL KREDITU. Ve chvíli, kdy nahradíte své lekce a využijete všechny kredity z ONLINE KREDITU, bude možné si zakoupit z vašeho INDIVIDUAL KREDITU další lekce - jsou k dispozici permanentky na 6x130 kreditu nebo 12x130kreditu v hodnotách 600Kč a 1200Kč. Uschované peníze lze využít jako zálohovou platbu pro kurzy od září.

2. JAK VYPADÁ OMEZENÝ PROVOZ STUDIA PO 4.5. A JAK MOHU NAHRADIT

Do konce června je vypsaný rozvrh náhrad, který najdete v INTUI v záložce NÁHRADY. Jsou tam malé úpravy časů a jen vybrané lekce. Můžete se přihlašovat, a to nejpozději 3h před začátkem lekce.
Prosíme nerezervujte si lekce ve standardním rozvrhu, pouze v záložce NÁHRADY. Dokud nemůžeme cvičit s plnou kapacitou kurzů, nelze využívat původní rozvrh a vaše rezervace musíme tedy mazat.
Od 11.6. bude vypsán prázdninový rozvrh na červenec, od 30.6. i na srpen. I během prázdnin můžete nahrazovat své kurzové lekce.

 

Co musíme všichni dodržet:

- příchod nejdříve 5min před začátkem lekce. Prosím nezvoňte dříve, lektor vám sám přijde otevřít
- přijďte již ve cvičebním nebo se lze se převléknout v šatně a své věci si přenést na sál na parapet. Moc prosíme, nedávejte své věci a oblečení do skříněk, velmi by nám to komplikovalo hygienická nařízení, která musíme i nadále plnit. 
- wc lze využívat – jsou tam nachystané desinfekce
- recepce není v provozu. V případě, že zde není odpověď na váš dotaz zde, pište prosím mail. Postupně je zpracováváme. 
- lekce trvají 55min v hodnotě 260kreditů, lekce Reformers v hodnotě 390kreditů 
- na lekci musíte mít vlastní velkou osušku, kterou přikryjete podložku a malý složený ručník pod hlavu (pokud ho potřebujete)
- po lekci se prosím nezdržujte v prostoru, bude probíhat dezinfekce a větrání prostor

 

3. NÁHRADY LEKCÍ POMOCÍ ON-LINE VYSÍLÁNÍ

On-line spouštíme pro ty, kteří zatím nemohou, nebo z nějakých důvodů nechtějí chodit do skupiny. Přesto si chtějí zacvičit a nahradit lekce. ON-LINE vysílání zůstane aktivní tak dlouho, dokud o ně bude zájem. Vysílání má dvě verze:

 1. meeting (seminář) na konkrétní téma aneb Na co není ve skupinových lekcích čas (v trvání 90 min) v hodnotě 260 kreditů
 2. on-line náhradní lekce s lektorkami (v trvání 40 min) v hodnotě 130 kreditů

JAK POSTUPOVAT A CO POTŘEBUJI PŘI ON-LINE VYSÍLÁNÍ

 1. Je potřeba si stáhnout do svého PC, tabletu či telefonu zoom.us
 2. Přihlásit se v Intui – sekce Online - do virtuální místnosti na konkrétní lekci. Přihlášení je možné kdykoliv, nejpozději 2h před zahájením vysílání. Je závazné, nelze ho pak zrušit. 
 3. Nejdříve 15min před zahájením lekce se objeví u lekce aktivní odkaz v modrém rámečku "Spustit online lekci", na který lze kliknout a pustí vás to dál
 4. Objeví se okénko a rámeček "Spustit aplikaci Zoom Meetings" - klikněte.
 5. Následuje klik na „Join meeting
 6. Počkáte až vás lektor potvrdí
 7. Během lekce uvidíte jak ostatní účastníky, tak lektora.
 8. Zvětšení obrazovky s lektorem
  a) současně tlačítka na klavesnici: Ctrl + F, pro návrat zpět: tlačítko Es
  b) klik na čtvereček úplně nahoře vpravo na obrazovce (speaker view)

 

Doporučujeme – během lekce pokud nechcete hovořit s lektorem, mějte vypnutý mikrofon (vlevo dole) a zapněte vždy, když chcete hovořit.
Pokud se budete chtít kdykoliv předčasně odhlásit z vysílání – vpravo dole klik na červeně „leave meeting“.

V případě, že tuto on-line možnost nevyužijete, nevadí.  Všechny zameškané lekce bude možné vybrat ve studiu až do konce srpna 2020.